NOVOHATTI - Gems, Blades, Jewelry, and MORE...

Altın ve Gümüş Mücevherat / Gold and Silver Jewelry: 

      NOVOHATTI’de kullanıma hazır Altın ve Gümüş takılar farklılık yaratan tasarımlarıyla dikkati çeker. Hazır takıda üzeründe yoğunlaştığımız felsefe, kaliteli işçilik, kaliteli malzeme yanısıra etnik değer, şık tasarım ve el-işlemesi ürünleri herkezin erişimine sunmaktır. Başta yerel ustalarımızın geleneksel tasarımlarını sınırlarımız ötesinde tanıtmak fikriyle çıktığımız yolda bugün yurt dışından da o yöreye ve o kültüre haz etnik tasarımları yerli tüketici ile buluşturma noktasına geldik. NOVOHATTI başka hiç bir yerde bir arada bulamayacağınız başta Navajo (Navaho) olmak üzere Amerikan yerli halklarının el ürünlerini, Hintli ustalardan Java kıyılarına özgün esintilere kadar muhtelif çeşitliliği görme ve tanıma fırsatını sizlere suuyor. Pek yakında Afrika kültürünü de tanıtma olanağına kavuşmuş ve çeşitlilğimizi bir kat daha arttırmış olacağız.

      Kültürel ve sanatsal farklılığın ötesinde özgün tasarım da NOVOHATTI’de sizi bekliyor. Özgün tasarımda çığır açan PMC (Precious Metal Clay) malzemeyi (Gümüş, Altın veya her ikisi birarada) yoğun olarak üretimde kullanan nadir firmalardan biriyiz. NOVOHATTI sütüdyolarında yalnız size özgün (Hoite couture) tasarımlar üretebilmekteyiz. Ayrıca firmamızın geliştirdiği bilgisayar destekli tasarımlardan Foto-polimer kalıp üretimi tekniği ile PMC ham maddeden daha düşük maliyette ve çok sayıda takı üretme imkanına sahibiz. İster yerli, ister ithal, isterse PMC özgün tasarım imalatı olsun NOVOHATTI olarak Altın ve Gümüş mücevheratı en uygun fiyattan toptan ve perakende olarak size sunmaktayız.

      Bu kategorideki ürünlerimiz üç gurup halinde katologlanmış ve beğenize sunulmuştur:

1.      Silver-Lace “TELKARİ” ve diğer tel işleme takılar

2.      PMC-Gümüş ve PMC-Altın seri üretim takılar

3.      Özgün tasarım ve özel sipariş takılar


     NOVOHATTI başta Etnik tasarım olmak üzere, yerli ve ithal hazır altın ve gümüş mücevherat ticareti (toptan ve perakende) yanısıra özellikle antika nitelikte eski takı alımı ve tamiri de yapmaktadır. Ayrıca kendi atolyelerimizde PMC (Precious Metal Clay) Gümüş ve PMC (Precious Metal Clay) Altın kullanımı öğretilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen indeksi tarayınız veya doğrudan bizi arayınız. 

 

      At NOVOHATTI we primarily market and export locally produced Anatolian jewelry. Yet, we also do import jewelry from countries such as India, U.S.A., Indonesia and such. Besides this trade (wholesale and retail) we also operate a local workshop where our artists manufacture and teach how to use PMC (Precious Metal Clay) Silver and PMC (Precious Metal Clay) Gold in one-of-a-kind designer jewelry. Please search the index or contact us for further information.

 

Daha fazla bilgi için / For More Information :

Telefon / Telephone :
    90-312-4689469
FAX / Facsimile :
    90-312-4273860
Posta / Postal address :

    Novohatti – Gbt Ltd. Şti.
    Tunalı Hilmi Caddesi, No:89/64, Kavaklıdere, Ankara, TR 06700
E-Posta / Electronic mail :
            General Information: info@novohatti.com
           
Sales: sales@novohatti.com
           
Customer Support: pr@novohatti.com