NOVOHATTI - Gems, Blades, Jewelry, and MORE...

Yarı Değerli Taşlar ve Fosiller / Semiprecious Stones and Fossils: 

      Bilindiği üzere Elmas ve Pırlanta ticareti dünya piyasalarında tek başına ayrı bir işkolu dur. Zira Elmas ve Pırlanta’da beher taşın değeri boyut, renk, saflık ve kesim gibi faktörlerle belirlenmektedir. Yani örnek olarak bir karat büyüklüğünde, ilk bakışta biribirinin aynı gibi görünen, iki ayrı taşın fiyatı arasındaki fark biri diğerinin üç, hatta dört katı gibi çok ciddi oranlarda değişebilmektedir. Ürünü alırken müşterinin zara uğrama riski yanısıra, astonomik fiyatlı bu taşların gerçekte hitab ettiği zümre dar ve kısıtlıdır.

      Öteyandan NOVOHATTI olarak biz müşterilerimize çok daha GÜVENİLİR, her türlü riskten uzak ve EKONOMİK alternatifler sunuyoruz. Ticaretini yaptığımız yarı değerli taşların tamamı sertifikalı ve birinci elden kendi ithalatımızdır. Dünya pazarlarından özenle seçtiğimiz RENK, DOKU ve İŞEME KALİTESİ bakımından piyasada mevcut en üst kaliteyi en uygun fiyattan toptan ve perakende olarak size sunmaktayız.

      Bu kategorideki ürünlerimiz üç gurup halinde katologlanmış ve beğenize sunulmuştur:

1.      Tam olarak işlenmiş mücevher taşları

2.      Fosiller, mineraller ve işlenmemiş (ham) taşlar

3.      Boncuklar, kabuşonlar ve kısmen işlenmiş taşlar


      Sürekli stok bundurduğumuz taşlardan bazıları: Turkuvaz (Firuze), Topaz, Zümrüt, Akik, Yeşim ve benzeri taşlardır. Stoktaki ürün genellikle tam işlenmiş (kesimi yapılmış yüzük, kolye, küpe taşları) veya yarı işlenmiş (geçici olarak dizilmiş boncuklar, v.b.) gurup ürünler olup, montaja hazır ve SERTİFİKALIDIR. İşlenmiş taşların yanısıra doğal fosiller ve benzeri jeolojik özellikte yüzde yüz doğal halinde kolleksiyon parçaları için lütfen stok durumunu sorunuz. Daha fazla bilgi için lütfen indeksi tarayınız veya doğrudan bizi arayınız. 

      We import and trade all semiprecious gem stones EXCEPT Diamonds. Some of the items we keep stock include: Turquoise, Topaz, Emerald, Agate, Jade and such. Most items stocked are fully processed (cut, polished) ready to use, free-form and CERTIFIED gem stones. Besides these valuable gems, mostly used by silversmiths and goldsmiths, we also offer natural fossils and rare geological samples for the collector. Please search the index or contact us for further information.

 

Daha fazla bilgi için / For More Information :

Telefon / Telephone :
    90-312-4689469
FAX / Facsimile :
    90-312-4273860
Posta / Postal address :

    Novohatti – Gbt Ltd. Şti.
    Tunalı Hilmi Caddesi, No:89/64, Kavaklıdere, Ankara, TR 06700
E-Posta / Electronic mail :
            General Information: info@novohatti.com
           
Sales: sales@novohatti.com
           
Customer Support: pr@novohatti.com