NOVOHATTI - Gems, Blades, Jewelry, and MORE...

1.      Tam olarak işlenmiş mücevher taşları:

          Tam işlenmiş mücevher taşları taşın cinsine göre farklılklar göstermekle beraber, doğrudan imalatı tamamlanmış zinet eşyasına (yüzük, küpe, kolye ucu, v.b.) mıhlanmaya (tırnak üzerine oturtulmaya) hazır taşlardır. NOVOHATTI mücevher taşları yalnızca A.B.D.’den  AGTA (American Gem Trade Association) kayıtlı bağlantılarımız üzerinden doğrudan firmamızca ithal edilmektedir. Tüm ürünler Gbt-NOVOHATTI sertifikalıdır.

Ürünümüzün Sunduğu Avantajlar:

*       Novohatti (Gökay Ltd.) firması olarak pazarlamakta olduğumuz tüm mücevher taşlarını Dünyanın her köşesindeki üreticilerden temin ediyor ve ithalatını kendimiz yapıyoruz. Bu nedenle, Türküye’de bu ürünleri birinci elden satın alabileceğiniz TEK firmayız.

*       Novohatti’de satılan tüm mücevher taşları AGTA ‘ya kayıtlı Gemologlar tarafından tek tek incelenmekte ve firmamızca Güven Sertifikası verilmektedir.  Bu sebeple, sattığımız NOVOHATTI marka tüm ürünler garantimiz altındadır.

*       Novohatti olarak tüm mücevher taşlarını ilk üretim ve toptan fiyatlarla alıyor ve satıyoruz. (Kesinlikle firmamızda kullanılmış ikinci el taş YOKTUR.) Bu nedenle piyasada en uygun fiyatı YANLIZCA bizde bulabileceğinizi size garanti etmekteyiz.

 

1.      Hand Cut and Inspected Gem Stones:

          These fully processed gem stones are calibrated and ready to fit onto finished jewelry such as rings, pendants and ear-rings. At NOVOHATTI we import our gemstones only from our AGTA (American Gem Trade Association) registered contacts in the U.S.A. As such all of our products are meticulously inspected and bear Gbt-NOVOHATTI certificate of Authenticity and full warranty.

Key Benefits of our Product:

*       As Novohatti (Gökay Ltd.) we import all of our gemstones from our first hand suppliers Worldwide. Therefore, we are the most direct source you can buy from in Turkey.

*       All of our gemstones at Novohatti are inspected by Gemologists and carry our Certificate of Authenticity. As such, we guarantee and stand by each and every gemstone that bears the NOVOHATTI brand name.

*       At Novohatti we buy and sell gemstones in free form and large quantities. Therefore, we can guarantee you the best value in the market (it is possible that you will be buying from the same source as your Jeweler when you buy from us).

 

 

VİTRİNDEKİ  ÜRÜNLER:

Genuine London Blue TOPAZ . /  Nadir Londra Mavisi TOPAZ.

          TOPAZ Aluminyum-Silikat alaşımı olan sert bir mineral ve çok değerli bir mucevher taşıdır. TOPAZ adı Sanskritçede ateş anlamına gelen "Tapas" kelimesinden türemiştir. Doğal TOPAZ taşlarının büyük çoğunluğu (ateş haresine benzeyen) dereceli bir kahve rengi pembe tonunda bulunur nadir rastlanan mavi renk ise taşın değerini arttırır. Öteyandan bazen pırlanta ile karıştırılsa da saydam renkte olan TOPAZ taşı pembe ve mavi renk olanlara nazaran daha değersizdir. Tüm TOPAZ çeşitleri arasında en değerli olanı ise derin ve parlak bir mavi tonu olan "Londra Mavisi Topaz" dır.

 

          TOPAZ is a hard mineral of Aluminum-Silicate and a very valuable gemstone. The name TOPAZ is actually derived from the Sanskrit word "Tapas" meaning fire. Most TOPAZ occurs as a graduated brownish pink stone (resembling the flames of a fire) and the rare blue color adds to the value. While the colorless variety of TOPAZ may be mistaken for Diamond, it is actually less valuable than the pink or blue varieties. Among all TOPAZ the most valuable is the deep, clear blue variety known as the "London Blue Topaz".

 

Pricing per Carat / Karat başı Fiyatımız :

Description

SKU #

Price*

Less than 1 Carats each / 1 Karattan küçük taşlar

06LBT-001

6,50 €

More than 1 Carats each / 1 Karattan büyük taşlar

06LBT-002

7,90 €

* Minimum purchase quantity is 10 Carats / Asgari satış miktarı 10 Karattır.

 

Daha fazla bilgi için / For More Information :

Telefon / Telephone :
    90-312-4689469
FAX / Facsimile :
    90-312-4273860
Posta / Postal address :

    Novohatti – Gbt Ltd. Şti.
    Tunalı Hilmi Caddesi, No:89/64, Kavaklıdere, Ankara, TR 06700
E-Posta / Electronic mail :
            General Information: info@novohatti.com
           
Sales: sales@novohatti.com
           
Customer Support: pr@novohatti.com